O NÁS

Prumhor spol. s r.o. je česká rodinná stavební firma se zaměřením na kvalitu dodávaných prací.


Zabýváme se revitalizací budov, kompletní stavební činností včetně nové výstavby, zemními pracemi, rekonstrukcemi výtahů a rekonstrukcí střešních plášťů.

Při realizaci zakázek uplatňujeme bohaté zkušenosti s materiály zahraničních i tuzemských firem.

Působení společnosti Prumhor spol.s r.o. se datuje od roku 1990 založena fyzickou osobou, právní forma je datována k roku 1992. Společnost se v této době zabývala převážně malířsko-natěračskými pracemi, prodejní činností v oblasti barev a laků,okrajově stavební činností.Od roku 2003 se společnost zabývá převážně na zakázkami stavebního charakteru. Během následujících let společnost provedla spoustu realizací v rámci ČR. Od roku 2007 máme zavedený systém řízení jakosti ISO 9001,od roku 2009 systém enviromentálního managementu ISO 14001 a systém managementu BOZP OHSAS 18001.

V dnešní době se společnost, mimo již zmiňované, výrazněji zaměřuje na stavební práce včetně inženýrských a projektových prací, odborné konzultace a finančního poradenství v oblasti revitalizací bytových domů a výstavby komerčních objektů a rodinných domů. Zakázky realizujeme tzv. na klíč včetně zpracování rozpočtu, zajištění finančních prostředků, projektových prací, zpracování energetických auditů, vyřízení potřebných stavebních povolení a vyřízení platných státních dotací, až po kolaudaci dané zakázky. Společnost se zaměřuje především při realizaci svých zakázek na kvalitu prací a použití nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu.


PODPORUJEME

Každoročně podporujeme mnoho společenských a sportovních akcí a projektů. Zajímáme se o projekty kladně vnímané širokou veřejností, zejména pomoc dětem, postiženým a nemocným. Zajímáme se o podporu sportu a rozvoj kultury...

OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2022 – TJ JISKRA Rapotín 
ŠUMPERSKÝ MAJÁLES 2018 
– S.O.S DĚTI KAMBODŽI – FOR HELP 
HOKEJ ŠUMPERK – 
ZŠ A SŠ POMNĚNKA O.P.S. ŠUMPERK